ПУНА СЛОБОДА ВОЈСЦИ И СЛУЖБАМА: Израелски премијер дао налог, сузбити тероризам без ограничења

Срна

08. 04. 2022. у 21:43

Израелски премијер Нафтали Бенет дао је безбедносним агенцијама "пуну слободу" да сузбију раст стопе насиља, дан након што је палестински нападач убио три особе у Тел Авиву.

ПУНА СЛОБОДА ВОЈСЦИ И СЛУЖБАМА: Израелски премијер дао налог, сузбити тероризам без ограничења

Фото: Танјуг/АП Пхото

"Никад није било, нити ће бити, ограничења у рату. Одобравамо пуну слободу деловања армији, безбедносној агенцији Шин Бет и свим безбедносним службама како би поразили тероризам", нагласио је Бенет.

Палестински исламистички покрет Хамас и "Исламски џихад" поздравили су напад али нису преузели одговорност за напад.

Након целоноћне потере, израелска полиција саопштила је да су убили палестинског нападача који је отворио ватру на улици познатој по баровима и ресторанима при чему је убио три, а ранио више од 12 особа. 

БОНУС ВИДЕО: СТАНОВНИК МАРИУПОЉА: Украјинска војска режирала уништење позоришта

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.

22. 01. 2026. у 10:10

Коментари (0)

БАШ ЈЕ УМИШЉЕН: Комшије проговориле о Милану Станковићу - Нико се не дружи с њим