БРИТАНАЦ ОСУМЊИЧЕН ЗА ШПИЈУНАЖУ: Преносио информације Москви
БРИТАНСКИ држављанин који је радио у амбасади Велике Британије у Берлину оптужен је за девет кривичних дела по Закону о службеним тајнама, у вези са преношењем информација у корист Русије, саопштила је лондонска полиција.
Фото Танјуг/АП / Депозитфотос
Према саопштењу, Дејвид Балантајн Смит, стар 57 година, који је живео у Потсдаму у Немачкој и био је запослен као обезбеђење у амбасади, изручен је данас у Британију из Немачке ,након што га је немачка полиција ухапсила у августу 2021, преноси Ројтерс.
Он би у четвртак требало да се појави пред судом у Лондону, саопштила је полиција.
БОНУС ВИДЕО - ОСЛОБОЂЕЊЕ ЈЕ БЛИЗУ: Жестоке борбе у Мариупољу, Руси уништавају нацистичке јединице
ШТА СЕ ОВО ДЕШАВА У БРИСЕЛУ? ЕУ убеђује Белгију да прихвати план који би разбеснео Русију, воде се разговори ван главне сале самита
ЕВРОПСКА комисија и Белгија тренутно воде интензивне разговоре ван главне сале самита како би усагласиле најосетљивије делове плана Европске уније за коришћење 210 милијарди евра замрзнуте руске имовине у корист Украјине, рекло је за Политико пет дипломата и званичника ЕУ упознатих са током преговора.
18. 12. 2025. у 16:38
"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!
ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.
17. 12. 2025. у 13:13
ВИДИТЕ СНИМАК - ШУТИРАЈУ ГА: Вујадин Савић нападнут у Београду - усред тржног центра (ВИДЕО)
БИВШИ фудбалер Црвене звезде наводно је нападнут у једном тржном центру у Београду.
18. 12. 2025. у 22:08
Коментари (0)