ПОГЛЕДАЈТЕ - КРСТАРЕЋИМ РАКЕТАМА ОНИКС УНИШТЕН ШТАБ: Руске снаге употребиле систем Бастион (ВИДЕО)

телеграм sputniksrbija

01. 04. 2022. у 19:33 >> 19:38

РУСКО министарство одбране саопштило је данас да су коришћене крстареће ракете "Оникс" на ратишту у Украјиини.

ПОГЛЕДАЈТЕ - КРСТАРЕЋИМ РАКЕТАМА ОНИКС УНИШТЕН ШТАБ:  Руске снаге употребиле систем Бастион (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин

Како је саопштено крстареће ракете „Оникс“ комплекса „Бастион“ уништиле су штаб групације украјинских трупа у Шахтјорском, елиминисано је до 40 војника.

Такође речено је да је оперативно-тактичка авијација је током дана погодила 40 војних објеката Украјине, а да су системи ПВО оборили су један украјински хеликоптер Ми-24 у области Гуљај Поља и 4 украјинске беспилотне летелице у областима Новомихајловке, Изјума и Харкова.

Специјална војна операција Русије у Украјини настављена је 37 дан. Воде се жестоке борбе у Мариупољу. Украјинци напали руску Белгородску област са два хеликоптера. Мета - два складиште нафте, после чега је избио пожар.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ! Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)

"РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ!" Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)

ВЕЛИКИ политички заокрет у Мађарској најавио је лидер опозиционе Тисе Петар Мађар, који је после изборне победе поручио да земљу чека обнова пуног учешћа у Европској унији и НАТО, миран пренос власти и озбиљно преуређење државног врха.

13. 04. 2026. у 07:27

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала

САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала

На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.

11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39

Коментари (0)

БРИСЕЛ ОДМАХ КРЕНУО СА УЦЕНАМА: Мађару стигло 27 задатака од ЕУ