ПУТИН И ЛУКАШЕНКО РАЗМЕНИЛИ ЧЕСТИТКЕ: Сутра се обележава Дан јединства народа две земље
ПРЕДСЕДНИЦИ Русије и Белорусије Владимир Путин и Александар Лукашенко разговарали су данас телефоном, јавила је агенција Белта.
Фото: Танјуг/АП Пхото
Председник Русије Владимир Путин обавестио је током телефонског разговора белоруског колегу Александра Лукашенка о току руске војне операције у Украјини и изнео оцену преговора руских и украјинских представника, саопштио је Кремљ.
Путин и Лукашенко разговарали су поводом Дана јединства народа две земље, који се обележава сутра, и разменили честитке, преноси РИА Новости.
Двојица председника разговарали су о бројним актуелним питањима билатералне сарадње и промовисања интеграције Савезне државе Русије и Белорусије.
Белорусија не учествује у војној операцији коју је Русија покренула 24. фебруара у Украјини, али је подржала Русију и под ударом је санкција западних земаља.
БОНУС ВИДЕО:
"КРАСНОПОЉ" У АКЦИЈИ: Руси објавили снимак уништавања положаја украјинске војске
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
"ОН НЕ РАЗУМЕ ШТА ЈЕ БОМБАРДОВАЊЕ ЦИВИЛА" Песков - "Објаснићемо Депардјеу неке ствари"
01. 04. 2022. у 13:22
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РУСКА ВОЈСКА ЗАТВАРА ОБРУЧ ОКО КРАСНОГ ЛИМАНА: Украјинцима остала само два-три канала снабдевања
РУСКИ оператери беспилотних летелица уништавају преостале канале снабдевања Оружаних снага Украјине у Красном Лиману, изјавио је командир посаде извиђачког дрона 25. комбиноване армије групе трупа „Запад“, познат под кодним именом „Морјак“.
15. 07. 2026. у 16:04
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)