ВИШЕ ОД МИЛИОН И ПО УКРАЈИНАЦА НАПУСТИЛО ЗЕМЉУ: Данас седница Савета безбедности о погоршању хуманитарне ситуације у Украјини
САВЕТ безбедности Уједињених нација одржаће данас седницу на којој ће се разговарати о погоршању хуманитарне ситуације у Украјини, сазнаје Ројтерс из дипломатских извора.
Фото АП
До сада је више од 1,7 милиона Украјинаца напустило земљу због ратних сукоба и прешло у централноевропске земље, а више хиљада њих у друге државе, саопштила је агенција Уједињених нација за избеглице.
У међувремену, Ројтерс је сазнао из извора на Ист Риверу да ће Савет безбедности Уједињених нација расправљати и о Северној Кореји на данашњем састанку затвореном за јавност.
БОНУС ВИДЕО:
УНИШТЕНО ПОСТРОЈЕЊЕ ТЕНКОВА У ХАРКОВУ: Снимак начињене штете
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
Дању спасавао животе у болници, ноћу се претварао у МОНСТРУМА: Језива истина откривена годинама касније
ПОЛИЦИЈА верује да је Крис Ревак, који је извршио самоубиство након што је оптужен за убиство, можда био серијски убица. Његов живот и дела крили су мрачну страну која је шокирала истражитеље.
15. 02. 2026. у 09:19
Коментари (0)