СРЕЋОМ НЕМА ЖРТАВА: Завршена талачка криза у Амстердаму, ухапшен отмичар (ВИДЕО)

Татјана Марковић

22. 02. 2022. у 23:17

ОТМИЧАР који је држао таоце у продавници "Епла" у Амстердаму ухапшен је вечерас, након неколико часова талачке кризе, пренели су холандски медији.

СРЕЋОМ НЕМА ЖРТАВА: Завршена талачка криза у Амстердаму, ухапшен отмичар (ВИДЕО)

Фото:: Принтскрин

Холандски "Телеграф" пише да је отмичар ухапшен када је један талац кренуо ка вратима да узме пакет, али је почео да бежи. За њим је кренуо и отмичар, али га је недуго затим ударио полицијски аутомобил и повредио. Његово стање још није познато.

Претходно је објављено да је неколико десетина људи је успело да изађе из продавнице "Епл" у којој је наоружани нападач држао таоце. Локални информативни сајтови пренели су снимке са друштвених мрежа на којима човек са капуљачом у продавници држи пиштољ уперен у главу друге особе.

Остали снимци приказали су велики број наоружаних полицајаца који су опколили продавницу.

Амстердамска полиција потврдила је да је у току била операција данас после подне након позива из продавнице у тој области.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (0)

СМЕХ ДО СУЗА: Питали Хрвате да ли знају српске речи - Никада нећу погодити! (ВИДЕО)