ПРОБИЛИ СЕ КРОЗ СМЕТОВЕ: Зимска служба допрла до три завејана аутомобила, спашено шесторо путника
22. 01. 2022. у 20:29
РАДНИЦИ Зимске службе КЈП "Златибор" вечерас око 18.30 успели су да се пробију до три аутомобила која су остала завејана на некатегорисаном локалном путу Око - Семегњево, јављају медији.

Фото: Приватна архива
У овим возилима налазило се шесторо туриста које је у овом делу Златибора у поподневним сатима стигла снежна вејавица.
-Чим смо добили дојаву да су возила завејана упутили смо људство са машином за чишћење снега и брзо стигли до завејаних туриста. Прочистили смо пут после чега су возила наставила даље", рекао је за "Блиц" Владимир Лекић, шеф Зимске службе КЈП "Златибор".
Иначе, на Златибору је данас пало 15 центиметара новог снега, а јак ветар на појединим деловима планине стварао је сметове високе један метар.
БОНУС ВИДЕО - СНЕГ У БЕОГРАДУ: Формиран бели покривач у главном граду
Препоручујемо

СНЕГ ЗАВЕЈАО СМЕДЕРЕВО: Мећава трајала неколико сат, саобраћај успорен (ФОТО, ВИДЕО)
22. 01. 2022. у 13:19
Коментари (0)