ПОСЛЕ ВАКЦИНЕ ПОТВРДА: Тест на антитела и сертификат од шест месеци
РУСКИ држављани који су се вакцинисали страним вакцинама против корона вируса моћи ће да добију сертификат о вакцинацији са роком важења од шест месеци, изјавила је данас потпредседница руске владе Татјана Голикова.
КП.РУ
- Наши људи вакцинисани страним вакцинама моћи ће да ураде тест на антитела и добију сертификат са роком важења од шест месеци - рекла је Голикова на састанку "Јединствене Русије" у Думи на којем се разговарало о предлогу закона о QР кодовима.
Голикова је додала да ће сертификат са важењем од шест месеци такође бити издат руским држављанима који су се вакцинисали Спутњиком В у иностранству.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ВАТРЕНО НА КРИМУ: Украјина "одсекла" полуострво, мостови сравњени - експлозије и пожари на војним и инфраструктурним локацијама
У НОЋНОМ нападу дроновима избио је пожар у рафинерији нафте Афипски у руском Краснодарском крају, стратешком енергетском погону који је од почетка рата честа мета напада.
11. 06. 2026. у 15:25
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)