СИРИЈА БЕСНА: Турска поново тестира живце Дамаску
СНАГЕ турског режима довезле су нови конвој од десетина возила да подрже своје терористичке групе у области Џабал ал-Завија у сиријском региону Идлиб.
Фото: Депоситпхотос/Принтсцреен
Турске окупационе трупе довезле су нову серију камиона натоварених логистичком опремом, муницијом, оружјем својим терористичким плаћеницима у области Џабал ал-Завија и њеној близини у јужном делу Идлиба, локално рекли су извори САНА.
Извори су додали да су ова појачања укључивала и квалитетно оружје за употребу у нападу на пунктове Сиријске арапске армије и слободна села и градове у Идлибу, Хами и Латакији.
Препоручујемо
МАРИН ЛЕ ПЕН О БРИСЕЛУ: Европска унија се понаша као ватрогасац и пироман у исто време
06. 12. 2021. у 17:00
РУСКИ ПУКОВНИК ЈАСАН: "Циркон" је запрепастио САД, не могу да му се супроставе
06. 12. 2021. у 16:41
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић "бљује ватру"
САРАЈЕВСКИ Дневни аваз објавио је текст у којем су признали да је председник Србије Александар Вучић, преко сагласности за подршку Телекома Србија, практично омогућио да грађани Босне и Херцеговине гледају утакмицу своје репрезентације против Канаде на Светском првенству.
12. 06. 2026. у 17:33
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
МАЦА НАПУСТИО ПОРОДИЧНИ ДОМ: "Не могу више! Рекао сам да је волим и изашао из стана"
ДРАГАН Маринковић Маца је недавно говорио о тешким животним тренуцима током рата у Сарајеву када је требало да напусти породични дом.
12. 06. 2026. у 13:09
Коментари (0)