КОРОНА ДИВЉА У МАЂАРСКОЈ: Преминуле 392 особе, новозаражених 27.209

У ПРОТЕКЛА 24 сата у Мађарској су регистроване 392 особе које су преминуле од последица корона вируса, док је забележено још 27.209 нових инфекција, саопштила је влада те земље.

КОРОНА ДИВЉА У МАЂАРСКОЈ: Преминуле 392 особе, новозаражених 27.209

Фото: АП

Од почетка пандемије регистровано је укупно 1.025.697 заражених, а број преминулих је порастао на 33.172, преноси агенција МТИ.


У болницама се од корона вируса тренутно лечи 6.451 пацијент, од којих се 649 налази на респиратору.

У земљи је до сада 6.024.568 људи примило прву дозу вакцине, док је њих 5.794.499 у потпуности вакцинисано, а бустер дозу вакцине примило је 1.834.000 Мађара.

БОНУС ВИДЕО: Kako je porodiljama obolelim od korona virusa?

 


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (1)

СЛОБОДА КОЈОЈ ЈЕ ТЕШКО ОДОЛЕТИ: Зашто овог лета сви желе да пробају СУП даску?