ВУЧИЋ ЗА „ВАШИНГТОН ЕГЗАМИНЕР”: Обама дао памфлет, Венс нуди исповест верника
27. 06. 2026. у 12:55
27. 06. 2026. у 12:55
27. 06. 2026. у 00:19 >> 12:43
26. 06. 2026. у 12:47
26. 06. 2026. у 11:49
27. 06. 2026. у 10:59
iz glave
18.11.2021. 11:23
nije bio ekspert ni za IT, a ne za medicinu
Vesko
18.11.2021. 12:48
Ti misliš ako imaš pare da znaš nesto
Goran
18.11.2021. 13:07
Kak je pametan!
Peca
18.11.2021. 13:16
Kako vidimo neobrazovani IT mehanicar polako pravi ubitacne virusa za ljude kao sto je to radio i za kompjutere. Samo ovoga puta je to mnogo ozbiljnije i uspesnije u svojoj viziji o depopulaciji covecanstva o trosku tih pobijenih ljudi. To ni Gering nije mogao da se seti.
Fil
18.11.2021. 13:58
Pa koji filantrop???? ZLOTVOR!!! Osudjeni monopolista!!! Zlocinac
Adrenalinko
18.11.2021. 15:15
Dugo ga nije bilo. Da nije možda razrađivao strategiju sledeće pandemije?
Branko
18.11.2021. 23:09
Makar ga više ne zovite filantropom, sramotno je zbog onih koji to zaista jesu.