УБИЈЕН РЕПЕР: Страдао Јанг Долф, пуцано на њега у ресторану! (ВИДЕО)
РЕПЕР Јанг Долф упуцан је данас у Мемфису, пишу амерички медији.
Фото: Инстаграм
На музичара који је најпознатији по синглу "Мајор", пуцано је док је улазио у ресторан, тврде сведоци.
Више информација о убиству за сада нема.
Како се писало по медијима и како пишу фанови репера, Јанг Долф је био у сукобу са музичарем Јо Готијем.
Међу њима је годинама постојала тензија, али полиција Мемфиса негира да је Готи на било који начин уплетен у убиство.
(Србија Данас)
Препоручујемо
РАЊЕНО ПЕТОРО ТИНЕЈЏЕРА: Пуцњава у близини школе у САД, у току потрага за нападачем
15. 11. 2021. у 22:54
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)