РУСИ СПРЕМНИ ДА НЕУТРАЛИШУ ПРОТИВНИКА: Ниједна провокација у Црном мору неће проћи некажњено!

Новости онлајн

11. 11. 2021. у 15:03

РУСИЈА је спремна да неутралише све провокације у црноморском региону, изјавила је сенаторка са Крима Олга Ковитиди.

РУСИ СПРЕМНИ ДА НЕУТРАЛИШУ ПРОТИВНИКА: Ниједна провокација у Црном мору неће проћи некажњено!

Фото: ЕПА

- Спремни смо на све провокације и спремни смо да их неутралишемо. На Криму је распоређена велика борбено способна група копнених трупа и снага Црноморске флоте која може да пружи отпор оружаним снагама како Сједињених Америчких Држава, тако и њених савезника - истакла је Ковитиди.

Према њеним речима, Русија је врло свесна да је појачана војна активност САД и њених савезника у Црном мору озбиљан дестабилизујући фактор у региону Азовског и Црног мора.

Министарство одбране Русије раније је саопштило да се на Црном мору примећује повећана војна активност Сједињених Америчких Држава и њених савезника из НАТО-а.

(Спутњик)

БОНУС ВИДЕО:

Ко је тровао највећег Путиновог противника?

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (2)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута