ТУ-95МС И ТУ-22М3 НА МАНЕВРИМА: Групни летови и у ноћним условима у Сибиру (ВИДЕО)
ПОСАДЕ стратешких носача ракета Ту-95МС и суперсоничних бомбардера Ту-22М3 далеке авијације, које су стациониране у Амурској и Иркуцкој области, обавиле су планиране летове.
Фото: Depositphotos
Искусни и млади пилоти, као и навигатори летели су на више од десет авиона.
Током лета проверени су елементи технике пилотирања чланова посада и њихове способности управљања авионима дању и ноћу.
Посебна пажња је била посвећена групним летовима у ноћним условима.
rs.sputniknews.com
Препоручујемо
РУСИ ПРЕОРАЛИ ПОЛОЖАЈЕ ЏИХАДИСТА: Тресе се цео Идлиб, укључиласе и Асадова артиљерија
07. 11. 2021. у 18:46
ТАЈНО РУСКО ОРУЖЈЕ: Амерички медији о новом авиону за осматрање и навођење (ВИДЕО)
06. 11. 2021. у 19:31
О ОВОМ ОРУЖЈУ ЈЕ ПУТИН ГОВОРИО СА ГЕНЕРАЛИМА: У току је модернизација свих видова армије (ВИДЕО)
01. 11. 2021. у 20:33 >> 20:39
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)