КОРОНА ДИВЉА У ФРАНЦУСКОЈ: Расте број новозаражених и хоспитализација
ФРАНЦУСКЕ здравствене власти пријавиле су данас 10.050 нових случајева ковида за последња 24 сата, што је први пут да је тај број прешао 10.000 од 14. септембра.
Фото Танјуг-АП
Још један знак да вирус поново јача у Француској је број хоспитализација, које су повећане за 84 и достигле 6.764 пацијената који су тренутно на лечењу од ковида-19, а што је пораст који није забележен од 6. септембра, Од тог је броја 1.096 пацијената на одељењима интензивне неге, преноси Ројтерс.
Француска је такође регистровала 35 нових смртних случајева у дану, чиме је укупан број преминулих од последица ковида порастао на 117.783.
Препоручујемо
РАТ БЕСНИ УПРКОС ПРИМИРЈУ: Ухапшено 41 лице у вези са ИРЦГ-ом, Техеран разматра предлог САД
09. 05. 2026. у 08:35 >> 23:51
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима
РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.
06. 05. 2026. у 11:22
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ШОК НА НАЈЛОН ПИЈАЦИ: Србин купио старе столице, вреде право богатство (ВИДЕО)
НА први поглед, чиниле су се као још један комад старог намештаја, али је искусно око препознало о чему је реч.
07. 05. 2026. у 10:25
Коментари (0)