БУРНО У ГЛАВНОМ ГРАДУ ФРАНЦУСКЕ: Рањен човек који је претио ножем у Паризу на станици воза

02. 11. 2021. у 10:09

СЛУЖБЕНИЦИ обезбеђења париске железнице отворили су у понедељак увече ватру на једног човека који им је претио ножем на париској железничкој станици Сен Лазар, известили су данас француски медији.

БУРНО У ГЛАВНОМ ГРАДУ ФРАНЦУСКЕ: Рањен човек који је претио ножем у Паризу на станици воза

Фото Танјуг/АП

Телевизије БФМ ТВ и Си њуз су саопштиле да је мушкарац тешко повређен, преноси агенција Ројтерс.

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

БОНУС ВИДЕО:

НАСТАВАК СУЂЕЊА ЗА УБИСТВО ЈЕЛЕНЕ МАРЈАНОВИЋ: Супруг Зоран стигао на рочиште

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

ФАЛИЛО МИ ЈЕ ПАЖЊЕ Снежану преварио муж, она га оставила у најтежем тренутку: Тад сам била најслабија у животу