ТО ЈЕ НЕДОПУСТИВО, ЉУДИ ГИНУ КАО У РАТУ: Путин се обратио нацији због важног питања

Новости онлине

08. 10. 2021. у 13:53

ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин изјавио је данас да надлежни морају побољшати безбедност на путевима, пошто је недопустиво да број погинулих у саобраћајним несрећама буде исти као и да је земља у рату.

ТО ЈЕ НЕДОПУСТИВО, ЉУДИ ГИНУ КАО У РАТУ: Путин се обратио нацији због важног питања

Фото: Танјуг/АП Пхото

- Морамо наставити овај посао заједно са полицијом и возачима. Не можемо изгубити толико људи на путевима као током војних операција. Потребно је развити медицинско ваздухопловство, пружити помоћ људима у првом сату након несреће. Морамо радити у свим правцима, у свим векторима - рекао је Путин на састанку са потпредседником владе Маратом Хуснулином, пише РИА Новости.

Потпредседник владе је рекао да се стопа смртности на путевима у Русији смањује.

- Владимире Владимировичу, радимо на томе у оквиру комисије за путеве. Први резултати нису лоши. Видите, ми се директно крећемо ка стабилном паду - нагласио је Хуснулин.

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

БОНУС ВИДЕО: АНГЕЛИ МЕРКЕЛ ЗАЗВОНИО ТЕЛЕФОН НА САСТАНКУ СА ПУТИНОМ: Његова реакција ће вас одушевити

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

ФУДБАЛСКИ АС ПОДРЖАО ИРАН, А ОНДА... Није могао ни да сања шта ће да му се деси због тога