ПОБОЉШАЊЕ СПЕЦИЈАЛНИХ СНАГА: Војне вежбе Азербејџана, Турске и Пакистана у Бакуу
АЗЕРБЕЈЏАН, Турска и Пакистан одржаће заједничке војне вежбе, од 12. до 20. септембра у Бакуу, саопштило је данас азербејџанско министарство одбране, што ће бити прва заједничка вежба ове три држве.
Азербејџански војници / Фото АП
Циљ вежбе "Три брата - 2021" је да се побољша сарадња између њихових специјалних снага и да се поделе знања и искуства, додаје се у саопштењу, преноси Ројтерс.
Турска и Азербејџан су одржали пет заједничких вежби у Бакуу ове године.
Анкара је прошле године подржала азербејџанске напоре да избаци јерменске стране са територије коју контролише од 1990. године у и около региона Нагорно-Карабах.
БОНУС ВИДЕО:
ИРАН ЋЕ ТЕК САДА ДА ПОКАЖЕ ЗУБЕ: Нуклеарни програм исламске републике добија нови замах
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)