СНАЖНА ЕКСПЛОЗИЈА У ВОЈНОМ ОБЈЕКТУ: Детонација на југу Казахстана, ватрогасци се боре са пламеном
У БЛИЗИНИ градa Тараз на југу Казахстана догодила се експлозија коју је изазвао пожар поред једног од складишта у војној јединици, саопштила је прес-служба Министарства одбране те земље.
Фото: Јутјуб/Nursultan Turysbekov
- У војној јединици која се налази у Бајзакском рејону Жамбилске области избио је пожар поред једног од складишта. Услед пожара дошло је до експлозије неиндентификованих предмета - наводи се у саопштењу.
Истиче се да су у гашење пожара укључена ватрогасна возила – гусеничари
(Спутњик)
Препоручујемо
ЕКСПЛОЗИЈЕ ОДЈЕКУЈУ КАБУЛОМ: Велики број мртвих, међу њима и деца (ФОТО/ВИДЕО)
26. 08. 2021. у 16:43
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)