УЖАС У ЛУНА ПАРКУ: Тинејџери заробљени на врху ролеркостера два сата!
ОСАМ тинејџера у Новом Мексику провело је два сата заробљено на врху ролекростера након квара у вожњи.
Фото: Depositphotos
Ватрогасци су дошли на лице места, а након интервенције речено је да нема повређених.
Инцидент се догодио у суботу увече у луна парку у граду Санланд Парк у америчкој савезној држави Нови Мексико, преноси "Хералд онлајн".
Тинејџери су се возили на популарном ролекостеру "Ел бандидо" када су се аутомобили изненада заглавили, саопштиле су градске власти.
Ватрогасци су поставили мердевине ватрогасних возила уз пруге и помогли да се тинејџери безбедно врате на тло.
- Није било повређених, а киша и грмљавина су на сву срећу "сачекале" док сви нису били на безбедном - објавила је ватрогасна служба круга.
Један од тинејџера који су били заробљени рекао је да су огладнели док су чекали да буду спасени, а некима се ишло у тоалет.
Признао је да чекање није било пријатно, али да су захвални што се све добро завршило.
Узрок квара је под истрагом.
Препоручујемо
АМЕРИЧКЕ БОМБЕ ПРЕТЕ АВГАНИСТАНУ: Наставак удара ако Талибани наставе офанзиву на Кабул
26. 07. 2021. у 12:36
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)