ЛОШЕ ВЕСТИ ИЗ ГРЧКЕ: Највише случајева ковида у последња три месеца

21. 07. 2021. у 16:21

ГРЧКЕ здравствене власти потврдиле су највећи број дневних случајева вируса корона у последња три месеца, при чему су острвске дестинације и даље велики извор забринутости.

ЛОШЕ ВЕСТИ ИЗ ГРЧКЕ: Највише случајева ковида у последња три месеца

Фото: ЕПА

Током јучерашњег дана је потврђено 3.565 случајева, што је највећи број забележен током четвртог таласа пандемије, али и од 20. априла када је регистровано 3.789 нових инфекција, преноси "Катимерини".

Тиме је укупан број заражених, од почетка епидемије, достигао 463.473.

У понедељак је регистровано 1.834 случаја.

Забележен је скок броја новозаражених на свим популарним грчким острвима за одмор, али и у Атици, Солуну и другим градовима.

Ипак, број дневних смртних случајева остао је једноцифрен, будући да је током јучерашњег дана преминуло девет људи, док је 121 пацијент са ковидом-19 био на респираторима.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.

06. 03. 2026. у 08:23

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.

07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05

Коментари (0)

ВАТРЕНА НОЋ У ИСТАНБУЛУ: Галатасарај сања ново чудо против Ливерпула