СТРАШНО УПОЗОРЕЊЕ РУСКОГ АДМИРАЛА: Џихадисти спремили хаос за дан инаугурације Башара ал Асада
ЏИХАДИСТИ групе Хајат Тахрир ал-Шам планирају да изведу хемијске нападе у сиријској провинцији Идлиб на дан инаугурације председника Сирије Башара ал-Асада, пише ТВ Звезда.
Фото: AP Photo/SANA/Министарство одбране Руске Федерације
Јавност је о томе известио контраадмирал Вадим Кулит, заменик шефа Руског центра за помирење зараћених страна у Сирији.
- Добили смо информације из различитих извора о припремама које спроводи терористичка група Хајат Тахрир Ал-Шам - рекао је он.
Један од датума који се најчешће помиње је дан инаугурације председника Башара ел Асада, 17. јула.
Претпоставка је да ће бити нападнута насеља Саракиб и Кан Шајкун, а да ће терористима у томе помоћи псеудо-хуманитарна организација "Бели шлемови".
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)