КРЕЋЕ СЕВЕРНИ ТОК 2: Пуштен у рад први крак између руске и немачке стране
ПОДМОРСКИ сегмент првог крака гасовода Северни ток 2 технички је завршен, а пуштање у рад започеће данас, саопштила је компанија Северни ток 2 АГ, оператер гасовода.
Foto AP
- Цевовод је завршен 4. јуна. Повезивање је извршено данас, повезани су подморски делови гасовода положени између руске и немачке стране. Почетак пуњења гасовода почиње данас - наводи се у саопштењу, преноси агенција Тасс. Из компаније су додали да су радови на полагању цеви на другом краку Северног тока 2 у току.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ИРАН ПОСЛАО ХИТНУ ПОРУКУ НАШИМ КОМШИЈАМА: Немојте то да дозволите Америци!
ИРАН је данас упозорио Бугарску да не дозволи Сједињеним Америчким Државама коришћење своје територије за војне операције против Техерана, након што је бугарска влада најавила да ће тражити одобрење парламента за размештање америчких авиона за допуну горива у тој земљи.
21. 07. 2026. у 18:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
ДЕЧАК ЈЕО КОБАСИЦУ И УМРО: "Кад би знали шта крпељ може..." Први смртни случај у свету
РЕЧ је о првом познатом смртном случају на свету узрокованом овом алергијом.
23. 07. 2026. у 07:19 >> 23:04
Коментари (0)