ХОРОР У КИНИ: Нападач на улици ножем усмртио петоро људи, ранио 15
У ГРАДУ Анкингу, у провинцији Анхуи, на истоку Кине, један мушкарац је данас на улици ножем усмртио петоро људи и ранио 15, саопштила је локална полиција и потврдила да је нападач ухапшен, а сви повређени пренети у болницу.
Фото: Pixabay
За сада није јасно шта је био мотив овог смртоносног напада, истрага је у току, а локални центар за трансфузију крви апеловао је на грађане да дају крв јер су резерве на измаку, преноси Ројтерс.
Прошлог децембра, у граду на североистоку Кине један нападач је ножем убио седморо и ранио седморо људи, а чувар обданишта у граду на југу Кине прошлог јуна је ножем ранио чак 39 људи због чега је осуђен на смртну казну.
Према кинеским законима продаја и поседовање ватреног оружја су илегални, а па се масовни напади изводе ножевима или аматерским експлозивним направама.
Препоручујемо
У КИНИ И ДАЉЕ УВОДЕ НОВЕ МЕРЕ: Сви морају да се тестирају - ресторанима забрањен рад
05. 06. 2021. у 17:41
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)