ПОЛИТИЧКИ СКАНДАЛ У БиХ: Бисера Турковић ухваћена у малверзацијама
Министар иностраних послова у Савету министара БиХ Бисера Турковић избегла је конкурс како би на позиције вршиоца дужности поставила Бошњаке, објавио је АТВ.
Фото: Принтскрин
Турковићева је својом одлуком и без раније спроведеног конкурса овластила Шејлу Ђурбузовић, раније савјетника у Одсеку за ЕУ, да обавља послове из надлежности помоћника министра у Сектору за мултилатералне послове у Министарству иностраних послова БиХ, наводи ова телевизија.
Одлука је данас ступила на снагу и трајаће до избора помоћника министра у Сектору за мултилатералне послове у Министарству иностраних послова, пише у факсимилу поруке објављене на сајту телевизије.
Телевизија подсећа да је исти случај био и са именовањем Бакира Садовића за секретара Министарства иностраних послова, који је у блиским родбинским везама са лидером СДА Бакиром Изетбеговићем.
Препоручујемо
ЗАПАЉИВЕ ИЗЈАВЕ БАКИРА ИЗЕТБЕГОВИЋА: "Ако буде рата, спреман сам да станем испред људи"
20. 04. 2021. у 16:07
ИЗЛАЗ НА МОРЕ ЗА РЕПУБЛИКУ СРПСКУ: Шешељ открива како мора изгледати подела БиХ (ВИДЕО)
19. 04. 2021. у 09:00
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)