УЖАС У ЦЕНТРУ ЗАГРЕБА: Мерцедесом се улетео на терасу ресторана, има повређених (ВИДЕО)

19. 04. 2021. у 21:19

У ЗАГРЕБУ се вечерас догодила саобраћајна несрецћа у којој су две особе повређене, јавља полиција.

УЖАС У ЦЕНТРУ ЗАГРЕБА: Мерцедесом се улетео на терасу ресторана, има повређених (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин

Аутомобил "мерцедес" загребачких регистарских ознака ударио је у терасу ресторана "Петица" преко пута аутобуске станице.

Према речима очевидаца, возач је пребрзо ушао у кривину и том приликом је очигледно изгубио контролу над возилом и улетео на терасу ресторана. Није познато да ли су међу повређенима и гости ресторана или возач, а истрага је у току.

- На тераси су била два госта, замало их је згазио, али никоме се ништа страшно није догодило. Возач је великом брзином ушао на улицу са пута. Возач је млађи, био је у шоку - рекли су гости који су се затекли тамо.

(24 сата.хр)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута