ПРЕМИНУО БОРИС МУЗЕНИДИС: Црни дан за туризам - одлазак једног од најбогатијих Грка

Novosti online

27. 03. 2021. у 15:04

ПРЕМИНУО је Борис Музенидис, један од најбогатијих Грка и власник ланаца хотела и неких туристичких агенција.

ПРЕМИНУО БОРИС МУЗЕНИДИС: Црни дан за туризам - одлазак једног од најбогатијих Грка

Фото: Принтскрин

Велики визионар грчког туризма, отпутовао је у Москву пре две недеље на међународну туристичку изложбу МИТТ.

Одмах након излагања осетио је прве благе симптоме корона вируса и из тог разлога је одбио да буде примљен у болницу.

На несрећу, симптоми су се погоршали и синоћ је хитно превезен у болницу у Москви где је умро рано ујутро од срчаног удара, јер је у прошлости имао срчаних проблема.

Био је највећи туристички оператер у Грчкој, а доводио је стотине хиљада руса и из 20 земаља Европе и Азије.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ЗАПАД СЕ НЕРВИРА! Цела Русија слави, ово је чекала годинама!