ПРОТЕСТ ЗБОГ ВИКЕНД ЗАКЉУЧАВАЊА: Сарајлије незадовољне вођењем епидемиолошке ситуације

ЧЛАНОВИ четири удружења у Кантону Сарајево, међу којима су угоститељи, музичари, хотелијери и занатлије, одржали су протестну шетњу због најављеног локдауна за викенд.

ПРОТЕСТ ЗБОГ ВИКЕНД ЗАКЉУЧАВАЊА: Сарајлије незадовољне вођењем епидемиолошке ситуације

Фото Википедија

Они су шетали од спомен-обележја Вечна ватра до Владе КС, коју криве за лоше руковођење епидемиолошком ситуацијом и чије оставке траже уколико им не испуне захтеве или се стање не поправи након викенда,пренео је сарајевски портал Кликс.

Најавили су да ће протесте одржавати сваког дана док им не буду испуњени захтеви - увођење потпуног локдауна и ванредног стања у БиХ, које би им омогућило накнаду штете коју им доноси пандемија корона вируса и мере које се доносе у Босни и Херцеговини.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.

05. 07. 2026. у 12:34

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."

ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.

05. 07. 2026. у 21:54

Коментари (0)

ПРЕНОС, МЕКСИКО - ЕНГЛЕСКА: Мексичка бајка се наставља или пехар полако иде кући?!