ПУЦАО У БАНДЕРУ, ПОГОДИО ЖЕНУ У ВРАТ: Подигнута оптужница против бахатог младића из Книна
ПРОТИВ младића (22) који је циљајући бандеру хицем из пушке случајно погодио жену на улици, Општинско државно тужилаштво у Шибенику подигло је оптужницу.
FOTO: Depositphotos
Он се терети да је 17. јуна минуле године око 17 сати у Книну, верујући да неће изазавати опасност по људе, са балкона стана испалио метак из ваздушне пушке, пуцајући у метални стуб.
Али, уместо бандере, метак је погодио случајну пролазницу у врат.
(Вечерњи лист)
Препоручујемо
ХРВАТСКА ПОЛИЦИЈА АПЕЛУЈЕ ПОСЛЕ МАСАКРА: Ако видите овај аутомобил, одмах пријавите!
30. 01. 2021. у 16:52
ЗА ЊИМ ТРАГА ЦЕЛА ХРВАТСКА: Осумњичен је да је извршио масакр у Шибенику
30. 01. 2021. у 17:55
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (0)