ЗЕМЉА СЕ БУКВАЛНО ОТВОРИЛА: Погледајте филмски призор из епицентра данашњег земљотреса (ВИДЕО)
РАЗОРНИ земљотрес јачине 6.2 по Рихтеру с епицентром у близини Петриње направио је бројна оштећења на путевима.
Фото: Принтскрин
На улазу у Петрињу тако је потпуно попуцао асфалт, а земља се буквално отворила.
Након великог потреса уследила су два нова подрхтавања, оба јача од 4 степена.
(Вечерњи.хр)
Препоручујемо
ДОДИК СЕ ОГЛАСИО ИЗ БОЛНИЦЕ: Потресно писмо председавајућег Председништва БиХ
29. 12. 2020. у 17:19
ЈОШ ЈЕДНА ЖРТВА ЗЕМЉОТРЕСА: Погинуо младић код Глине, срушила се кућа на њега
29. 12. 2020. у 16:23
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)