РИГОРОЗНЕ МЕРЕ: У Македонији за дан готово 700 људи кажњено због неношења маски
У ПОСЛЕДЊА 24 сата у Северној Македонији новчано је кажњено 692 особа због кршења обавезне мере ношења заштитне маске.
Фото АП
Министарство унутрашњих послова апелује на грађане да поштују мере владе и протоколе о заштити од заразе Ковид 19, преноси МИА.
Према последњим подацима од јуче, потврђена је 1.064 нова случаја корона вируса, а преминуло је 25 особа.
Препоручујемо
КОРОНА НЕ МИРУЈЕ: У Северној Македонији 1.064 новозаражена, преминуло 25 особа
13. 11. 2020. у 21:10
КРИТИЧНО У БУГАРСКОЈ: Регистровано 4.212 новозаражених, 800 више него јуче
14. 11. 2020. у 08:15
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)