ЦРНИ ДАН У БОСНИ И ХЕРЦЕГОВИНИ: Корона 13 породица завила у црно, регистровано скоро 400 нових случајева
У БОСНИ и Херцеговини је у последња 24 сата регистровано 387 нових случајева вируса корона и 13 преминулих, од којих је само у Федерацији БиХ 260 позитивних и 10 смртних исхода.
Фото: Депозит
Заводу за јавно здравство Федерације БиХ пријављено је 1.514 узорака за тестирање.
Нови случајеви регистровани су у свим кантонима у Федерацији БиХ
У том ентитету БиХ до сада је тестирано укупно 169.023 узорка, а корона је потврђена код 19.465 особа.
Закључно с данашњим даном, у Федерацији БиХ излечена су 16.104 пацијента, а у протекла 24 сата опоравак је забележен код 180 пацијената.
У ФБиХ је тренутно активно 2.777 случајева позитивних на вирус корона.
Заводу је пријављено 10 нових смртних исхода. Са данашњим даном, укупан број смртних исхода на подручју Федерације БиХ је 584 и то: 390 мушкараца и 194 жене.
Како је раније саопштено из Института за јавно здравље Републике Српске у посљедња 24 сата је регистровано 127 новозаражених и три смртна случаја од вируса корона.
Препоручујемо
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)