ПРИВЕДЕНИ ШВЕРЦЕРИ: Заплена оружја, цигарета, мобилни телефони
РАДЕЋИ на спречавању кријумчарења преко државне границе, припадници Јединице граничне полиције Зворник, спречили су кријумчарење веће количине текстилне робе из Републике Србије у БиХ.
Фото: Гранична полиција БиХ
РАДЕЋИ на спречавању кријумчарења преко државне границе, припадници Јединице граничне полиције Зворник, спречили су кријумчарење веће количине текстилне робе из Републике Србије у БиХ. Ради се о одевним предметима заштићених робних марки „Хуго Бос“, „Левис“.
Кријумчарење је откривено приликом надзора у граничном појасу на подручју Зворника и контролом возила “Шкода“, БХ националних ознака. Возилом је управљао К.Х. (40) држављанин БиХ, који није имао документацију о пореклу робе. О догађају је обавештен тужилац Тужилаштва БиХ, који је наложио да се роба и средства извршења кривичног дела привремено одузму и достави извештај о почињеном кривичном делу кријумчарење.
Фото: Гранична полиција БиХ
А,припадници Централног истражног тима Граничне полиције БиХ и Јединице граничне полиције Хум у сарадњи са службеницима Министарства унутрашњих послова Републике Српске, на основу наредбе Суда БиХ, и претресли су два објекта и два путничка возила, власништво В.П. и Р.Ј. из Фоче.
Фото: Гранична полиција БиХ
Приликом претреса на подручју Фоче заплењена је већа количина цигарета без акцизних маркица, одређена количина оружја и муниције као мобилни телефони.
Због почињеног кривичног дела недозвољен промет акцизних производа В.П. и Р.Ј. су ухапшени и рад на предмету наставља под надзором Тужилаштва БиХ.
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница
ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...
24. 03. 2026. у 22:24
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (1)