ПОЛИТИЧКИ СУКОБ У ХРВАТСКОЈ: Зоран Милановић на удару

НА неколико локација у Сплиту појавили су се увредљиви графити упућени хрватском председнику Зорану Милановићу, кога називају "удбашем" и "лажним патриотом".

ПОЛИТИЧКИ СУКОБ У ХРВАТСКОЈ: Зоран Милановић на удару

Foto: TANJUG/ FOTO HINA/ ADMIR BULJUBAŠIĆ

Аутори му поручују и да "врати Туђманову бисту", а њега, лидера опозиционе СДП Хајдаша Дончића и странку Можемо, у којој је један од координатора градоначелник Загреба Томислав Томашевић, називају и издајницима.

"Јутарњи лист" подсећа да ово није први пут да је Милановић мета увредљивих коментара и графита исписаних по зидовима и фасадама зграда.

(Танјуг)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

Друштвена одговорност као темељ пословања компаније Меридианбет