НЕСРЕЋА У СИСКУ: Два радника тешко повређена приликом пада скеле са 12 метара висине

НА градилишту у Сиску догодила се несрећа на раду у којој су тешко повређени 53-годишњи и 43-годишњи радник, пренели су данас хрватски медији.

НЕСРЕЋА У СИСКУ: Два радника тешко повређена приликом пада скеле са 12 метара висине

Фото: Shutterstock/Илустрација

Током извођења радова на једној згради у суботу се откачила скела са двојицом радника и пала са висине од око 12 метара, преноси портал Индеx.хр.

На месту несреће је обављен полицијски увиђај у сарадњи са са инспекцијом рада, а на лице места су изашли и припадници ватрогасне службе Сиска.

Из Полицијске управе сисачко-мославачке је саопштено да се наставља рад на утврђивању свих околности ове несреће.

(Танјуг)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.

05. 07. 2026. у 12:34

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

Комфор по мери клијената: Нова линија пакета АЛТА банке