МИНИСТАР У САВЕТУ МИНИСТАРА: Озбиљна афера у ФБиХ - нелегална производња дронова у Сарајеву
НАКОН инспекцијског надзора утврђено је да ЈУ Центар за напредне технологије Сарајево производи дронове, а пронађено је шест беспилотних летелица, изјавио је министар спољне трговине и економских односа у Савету министара Сташа Кошарац.
Фото Војска Србије
Кошарац је истакао да је у питању нелегална производња наоружања у Федерацији БиХ.
-Склопили су уговор са Министарством одбране у Савету министара, а немају дозволе. Ово је озбиљна афера, рекао је Кошарац, након одржане седнице Савета министара, преноси РТРС.
(sputnikportal.rs)
БОНУС ВИДЕО - ПОНУДА НА САЈМУ АУТОМОБИЛА: Погледајте како изгледају нови модели
Препоручујемо
СРЂА ТРИФКОВИЋ О НОВОЈ ФАРСИ У ДЕЈТОНУ: Шта су у ствари Американци поручили Српској?
02. 06. 2025. у 15:41
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)