И ПЕВАЧ ПРОНАЂЕН МРТАВ У ДИСКОТЕЦИ У КОЧАНИМА: Погинуо цео ДНК бенд, породица потврдила вести
АНДРЕЈ Горгиески, један од чланова македонског музичког дуa ДНК, подлегао је повредама задобијеним у пожару у Кочанима, преноси Телма позивајући се на информације из његове породице.
Foto: profimedia
Трагично је страдао и музичар Филип Стевановски из Куманова, који је био придружени члан групе, јавља ТВ Стар из Штипа. Стевановски је био продуцент, пијаниста, тромбониста и композитор, са завршеним мастер студијама џез музике. Радио је у Државном музичком центру „Сергеј Михајлов“ у Штипу.
У несрећи је живот изгубио и бубњар бенда, Горгиј Горгијев из Струмице.
Струмички градоначелник Костадин Костадинов опростио се од Горгијева речима:
"Ах, бре, лепо дете... Тражили смо те у свим списковима, у свим болницама, само да нам кажу да си ту... Са неизмерном тугом примио сам вест о трагичном губитку нашег суграђанина Горгија Горгијева, који је изгубио живот у страшном пожару у Кочанима. Струмица је изгубила талентованог музичара, пријатеља и човека великог срца, који је кроз своју музику ширио радост и емоције. У овим тешким тренуцима, моје мисли и молитве су са његовом породицом, најближима и свима који су га познавали и волели. Нека почива у миру, а његова музика и сећање на њега вечно живе у нашим срцима."
Према најновијим информацијама, у пожару су живот изгубили и фотограф бенда ДНК, као и придружени вокал Сара Пројковска.
Препоручујемо
ПОЈАВИО СЕ ПОСЛЕДЊИ СНИМАК ПОГИНУЛОГ ЧЛАНА ДНК: Видео запис је настао у поменутој дискотеци (ВИДЕО)
16. 03. 2025. у 14:45 >> 14:46
"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!
ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.
25. 01. 2026. у 13:20
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
СВИ СТЕ ФОЛИРАНТИ! Дара Бубамара напустила Звезде Гранда - реаговала Цеца "Није фер, ни колегијално"
ПЕВАЧИЦА Дара Бубамара реаговала је бурно на критике које је добио њен кандидат од стране њених колега из "Звезда Гранда".
25. 01. 2026. у 13:10
Коментари (0)