СНАЖАН ЗЕМЉОТРЕС ПОГОДИО ОБАЛУ ЈАДРАНА: Тресли се Пула и Задар
ЗЕМЉОТРЕС јачине 3,7 степени Рихтерове скале погодио је данас око 17.48 часова подручје Јадрана.
Фото Shutterstock
Како преноси ЕМСЦ, епицентар је био на дубини од 4,3 километра, а измерен је на око 30 километара од Анконе у Италији.
Према писањима хрватских медија, потрес се осетио и на далматинској обали, те се на мапи коју је поделио Европско-медитерански сеизмолошки центар види да су потресом обухваћени градови попут Пуле и Задра.
Тренутно нема информација о евентуалној штети.
(Курир)
БОНУС ВИДЕО: ПОМОЋ ИЗ СРБИЈЕ СТИГЛА У СИРИЈУ
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске
ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.
14. 07. 2026. у 19:45
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)