ХРВАТСКИ КАПЕТАН ОСУЂЕН У ТУРСКОЈ: Тридесет година робије за Сплићанина због пола тоне кокаина пронаћене на његовом броду
СПЛИТСКИ капетан дуге пловидбе Марко Бекавац осуђен је на 30 година затвора пред судом у Турској.
Фото: Б. Д.
Реч је о неправоснажној пресуди, која је шокирала породицу и хрватске поморце.
Он је оптужен по заповедној одговорности јер је на броду којим је заповедао пронађено готово пола тоне кокаина, најпре у Колумбији, а потом и на повратку брода у Турску.
У Затвору у Анкари Бекавац се налази већ годину дана.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО: ЕКВАДОРСКИ ЗАТВОР: Погледајте како изгледа кад уђе 1000 војника
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.
25. 02. 2026. у 12:25
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)