ДОДИК УПУТИО САУЧЕШЋЕ: Никола Крсмановић је живот изгубио у херојском подвигу
ПРЕДСЕДНИК Републике Српске Милорад Додик упутио је телеграм саучешћа председнику Србије Александру Вучићу, породици и колегама страдалог припадника Министарства унутрашњих послова Србије Николе Крсмановића, који је, како је навео, живот изгубио у херојском подвигу.
Фото: AP Photo/Armin Durgut
-Са дубоком жалошћу и запрепаштењем примио сам вест о трагичном догађају у Лозници, у којем је настрадао полицајац Никола Крсмановић обављајући часно и храбро своју дужност - навео је Додик.
Вођен професионалним дужностима, истакао је председник Републике Српске, овај млади полицијски службеник је штитио своју заједницу и грађане и у том херојском подвигу изгубио свој живот.
- Дубоко осуђујем сваки вид насиља и његова смрт представља велику опомену да борба против насиља никада не сме престати, а истовремено велики губитак, не само за његову породицу и колеге, већ и за целу вашу земљу.
Са искреним саосећањем, упућујем вам изразе најдубљег саучешћа - навео је Додик, саопштио је Биро за односе са јавношћу председника Српске, преноси Танјуг.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ДА ЛИ СМО БЕЗБЕДНИ СА ВЕШТАЧКОМ ИНТЕЛИГЕНЦИЈОМ? Нови глобални потез УН-а даје одговор
09. 07. 2026. у 16:45
ЗАПАД ИГНОРИШЕ ИНТЕРЕСЕ ОБИЧНИХ ЕВРОПЉАНА: НАТО користи Украјину за своје циљеве
09. 07. 2026. у 16:30
ПЕСКОВ ОБЈАСНИО: НАТО је створен као инструмент конфронтације – такав и остаје
09. 07. 2026. у 16:24
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?
ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.
09. 07. 2026. у 13:29
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)