ДРАМА У КОЊИЦУ: Из аутоматске пушке пуцао на аутомобил
ПОЛИЦИЈСКА станица Коњиц јутрос је око 8 сати примила пријаву о пуцњави.
Фото: пихелс
Мушкарац је пријавио да је на Рибићком мосту на путу М 17 њему познато лице из аутомобила црне боје, пуцало из пушке на његово возило у којем се налазио.
Патрола полиције је уочила наведено возило у улици Колонија у Коњицу, које се упутило у правцу улице Варда, где се патрола полиције кретала за истим, након чега се наведено возило зауставило у улици Мусала.
У наведеном возилу затечени су возач К.С. (1977) и сувозач К.А. (1981), оба из Коњица, који су лишени слободе. У улици Варда пронађена је црна аутоматска пушка М 56, калибра 7,62 милиметара.
(Аваз)
Препоручујемо
ДЕЧАК ДОНЕО СКАЛПЕЛ, ПА СЕБИ НАНЕО ТЕШКЕ ПОВРЕДЕ: Драма у основној школи у Сарајеву
24. 02. 2024. у 16:57
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)