УМЕСТО РИБЕ УПЕЦАО РУЧНУ БОМБУ: Несвакидашња сцена код Велике Кладуше
МУШКАРАЦ Р.А. пронашао је ручну бомбу током пецања у близини реке Кладушница у месту Трнови код Велике Кладуше.
Foto: Printskrin Youtube/ LOV I RIBOLOV
Претпоставља се да је ова бомба остатак оружја из протеклог рата, пише Цазин.нет.
Након открића бомбе, одмах је обавештена Цивилна заштита. Стручни тимови брзо су реаговали како би обезбедили сигурност овог подручја.
Бомба је у најкраћем могућем року уклоњена из овог подручја и тиме је избегнута било каква опасност или неугодности за локално становништво.
БОНУС ВИДЕО: Евакуација зграда Скупштине Црне Горе због дојаве о бомби
Препоручујемо
ОПСАДНО СТАЊЕ У ХРВАТСКОЈ: Мушкарац се полио бензином и прети да ће активирати бомбу?
03. 10. 2023. у 15:25
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (1)