БЕЖИВОТНО ТЕЛО ПРОНАЂЕНО НА ОБАЛИ САВЕ: Четврта жртва стравичног невремена у Словенији
БЕЖИВОТНО тело мушкарца пронађено је данас неколико стотина метара од куће у којој је живео на обали Саве у насељу Томачево, недалеко од Љубљане.
Foto: Društvene mreže
Према првим сазнањима претпоставља се да је мушкарац настрадао у поплави, пренели су локални медији.
Полиција је извршила увиђај и наставља прикупљање информација о свим околностима несрећних догађаја, преноси РТВ Словеније.
Словеначки медији су пренели у петак да су од последица невремена живот изгубиле три особе.
Према подацима Опште полицијске управе, на подручју Камника вода је однела једну жену, а два холандска планинара настрадала су од грома у планинама у пределу Крања.
БОНУС ВИДЕО: Невреме у Кикинди
Препоручујемо
НА СНАЗИ И ДАЉЕ ЦРВЕНИ МЕТЕОАЛАРМ: Време у Словенији почело да се стабилизује
05. 08. 2023. у 15:35
ВРЕМЕ СЕ У СЛОВЕНИЈИ НЕ СМИРУЈЕ: Таква апокалипса се догађа сваких 500 година
05. 08. 2023. у 13:02
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном
АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.
06. 03. 2026. у 09:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)