ДРАМА У ЗАГРЕБУ: Дојава о бомби у згради Градске управе, полиција на ногама
ЗГРАДА загребачке Градске управе евакуисана је данас због претње бомбом.
Фото: Принтскрин/Јутјуб/МУП ХР
Запослени су испред зграде Градске управе, а полиција проверава зграду.
Евакуација је спроведена нешто пре 9.30 часова, а како сазнаје Индекс, натпис с поруком: "7.7. бомба у поглаварству" остављен је у једном од тоалета у згради.
БОНУС ВИДЕО: РАСКОМАДАО ЈЕ И ДРЖАО У КИСЕЛИНИ: У овој згради је убијена Ноа
Препоручујемо
МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом
ЗАМЕНИК председника руског Савета безбедности Дмитриј Медведев запретио је да би Русија могла употребити тактичко нуклеарно оружје против Украјине, Француске и Уједињеног Краљевства уколико би Париз и Лондон Кијеву пружили нуклеарну технологију.
24. 02. 2026. у 13:45
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)