ФИЛМСКА ПОТЕРА У КОМШИЛУКУ: Иван у пуној брзини покосио полицајца, па се дао у бег - траже га до зуба наоружани специјалци
У СПЛИТУ и околини и вечерас се интензивно трага за Иваном Божићем (29) који је "голфом" ударио младог полицајца и побегао, преносе хрватски медији.
Фото: МУП РХ
Потрага за аутомобилом и возачем почела је након што се Божић, сат времена иза поноћи, у центру града није зауставио на полицијски знак, него је аутомобилом у пуној брзини ударио 20-годишњег полицајца и побегао.
Полицајац је превезен у сплитски Клиничко-болнички центар где је утврђено да има вишеструке повреде грудног коша, неколико ломова и повреде главе.
Дежурни лекар је рекао новинарима да му је стање стабилно, али је животно угрожен.
Полиција је после подне објавила Божићеву фотографију, а дојављено је да је виђен око сплитске болнице, гдје су упућени наоружани специјалци, али га нису пронашли.
Према сазнањима медија, Божић је добро познат полицији због злоупотребе дроге и крађа.
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)