У ХРВАТСКОЈ УКИНУТЕ ГОТОВО СВЕ КОРОНА МЕРЕ: Престале да важе у поноћ, на снази само још ковид потврде за странце
У ХРВАТСКОЈ су у поноћ укинуте готово све противепидемијске мере, након више од две године од кад су уведене.
Фото: ЕПА
Укинута су и ограничења у раду ноћних клубова.
На снази остају само обавеза ношења маске у здравственом и социјалном систему и обавеза показивања ковид потврде за држављане трећих земаља при уласку у Хрватску.
Ноћни изласци у Хрватској су због ограниченог радног времена ноћних клубова и кафића више од две године били сведени на алтернативне начине забаве, на отвореним просторима или приватним забавама.
Препоручујемо
ЗЕМЉОТРЕС У СЕВЕРНОЈ МАКЕДОНИЈИ: Слабији потрес на западу земље (ФОТО)
08. 04. 2022. у 09:53
ЗАГРЕБ СЕ ПРИДРУЖУЈЕ ЗЕМЉАМА ЕУ: И Хрватска ће протерати руске дипломате
06. 04. 2022. у 20:03
ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да подржава одлуку председника Хрватске Зорана Милановића да откаже скуп Брдо Бриони у мају јер му, како је истакао, тамо није место, као и да му је много важније да оде и положи цвет у Јасеновцу.
30. 03. 2026. у 18:31 >> 18:44
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (0)