СРЕЋОМ НЕМА ПОВРЕЂЕНИХ: Службено возило МУП Црне Горе учествовало у удесу, у колима био Раде Милошевић

Татјана Марковић

01. 12. 2021. у 00:01

У ПОДГОРИЧКОМ насељу Златица вечерас је дошло до саобраћајне несреће у којој је учествовало службено возило црногорског МУП-а, а у којем се налазио и државни секретар МУП-а Раде Милошевић.

СРЕЋОМ НЕМА ПОВРЕЂЕНИХ: Службено возило МУП Црне Горе учествовало у удесу, у колима био Раде Милошевић

Фото Приватна архива

Милошевић, који је био на месту сувозача, није повређен у несрећи, преносе црногорски медији.

Подгоричке Вијести наводе да у несрећи није повређен ни службеник Сектора за обезбеђење личности и објеката (СОЛО) Управе полиције, који је управљао службеним аутомобилом.

Како наводи ЦдМ, позивајући се на полицију, у удесу су учествовала два возила.

Ни возач другог аутомобила није повређен том приликом.

Један од учесника задржан је у просторијама Центра безбедности Подгорица, а Вијести преносе да је реч о возачу путничког аутомобила.

О догађају је обавештен тужилац.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ СЕ ЖАЛЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" СЕ ЖАЛЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!