ПОЛИЦИЈА ПОХАПСИЛА МИГРАНТЕ: Напали кондуктере, па каменовали воз
МОСТАРСКА полиција привела је вечерас двојицу миграната који су осумњичени за напад на раднике "Железница ФБиХ" у возу који је ишао из Сарајева за Чапљину.
Фото Архива
Мигранти су приведени око 20.00 часова, а приметили су их мештани села Врди док су се скривали на неприступачном терену овог села.
Према тврдњама мештана, након што су напустили воз у Заружју, попели су се уз стрму литицу крај Неретве, те се скривали на подручју насеља Врди.
Мигранти су јуче у возу који је саобраћао на линији Сарајево-Чапљина активирали сензор за дим, након чега воз аутоматски стаје.
Кондуктер и члан обезбеђења су их на првој идућој станици замолили да напусте воз, након чега су се мигранти и физички обрачунали са њима, а потом камењем гађали композицију.
Један од миграната је, наводно, имао и нож.
Препоручујемо
УХАПШЕНО 11 ОСОБА: Хрватска полиција прекинула кријумчарски канал хероина из БиХ
15. 10. 2021. у 23:54
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)