МИГРАНТИ НАПРАВИЛИ ХАОС У БИХ: Избачени из воза због нереда који су правили па га каменовали, причињена знатна штета
МИГРАНТИ су камењем гађали и оштетили воз који је саобраћао на релацији Сарајево-Мостар, након што су из њега избачени због нереда који су правили, саопштено је из МУП-а Херцеговачко-неретванског кантона (ХНК).
Новости
Како су из МУП-а ХНК рекли за Клиx.ба, инцидент је данас у 9.05 пријављен полицији, а на сву срећу није било повријеђених особа.
Пријављено је да су два мигранта у возу на релацији Сарајево - Мостар правили проблеме, због чега су их чувари избацили из воза на станици Нова Дрежница.
- Након тога су они воз гађали камењем и оштетили четири стакла на прозорима воза - казао је за Клиx.ба дежурни из Оперативног центра МУП ХНК.
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)