БРАНИМИР ЗБОГ ЦИГАРЕТЕ ЗАПАЛИО МАЈКУ? Хитна помоћ затекла језиву сцену у кади

Novosti online

05. 10. 2021. у 20:35

БРАНИМИР С. (39), терети се за тешко убиство мајке, 60-годишње Долорес В.

БРАНИМИР ЗБОГ ЦИГАРЕТЕ ЗАПАЛИО МАЈКУ? Хитна помоћ затекла језиву сцену у кади

Фото: Депоситпхотос

Полиција га је пријавила да је запалио мајку и окрутно је убио.

Трагедија се догодила у недељу рано ујутро у породичном стану. Наводно, син се посвађао с мајком због цигарете коју је отишла попушити у тоалету. Жену су пронашли с опекотинама у кади. Хитну помоћ је позвао син, а убрзо је стигла и полиција. 

Призор који су затекли у тоалету све је шокирао. Трагедија се одиграла у стану на првом спрату.

- Нико не може да верује шта се догодило. Жена је живела с овим сином и млађим, који је од лета у затвору. Имали су проблема с алкохолом и психом, полиција је често код њих долазила. Овај млађи је био агресивнији од старијег сина - испричали су станари. 

Данас Бранимира изводе пред тужиоца, а пре тога ће га вештачити психијатар да се утврди да ли је урачунљив.

(Далматински портал)

Запратите Нпортал на Фејсбук страници.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".

11. 03. 2026. у 16:26

ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег

ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег

СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.

11. 03. 2026. у 17:06

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

МЛАДИ СРБИН ЗАПРЕПАСТИО АМЕРИКУ! Биће сензација НБА драфта, шутира боље од свих Срба - и не, није син Пеђе Стојаковића (ВИДЕО)